Články s kľúčovým slovom ‘súťaž’

L´Oréal Color Trophy 2010

V Inchebe patril večer, 22. októbra, 18 finálovým tímom 12. ročníka medzinárodnej kaderníckej súťaže L´Oréal Color Trophy a všetkým milovníkom kaderníckeho umenia.

Zišlo sa tu viac než 1300 milovníkov kaderníckej profesie, nechýbal takmer nikto, kto má vzťah ku kráse. Vyše dvojhodinový program kaderníckych show patril najviac 18 finálových týmom (12 tímov dámskej kategórie, 6 tímov pánskej kategórie). Za sebou mali dlhý maratón, ktorý dospel do finále. Napätie v sále vrcholilo a všetci čakali kto zdvihne do vzduchu trofej a kto si odnesie to najväčšie ocenenie víťaza. Martin „Pyco“ Rausch nenechal nikoho v sále chladným, jeho podpora a dodanie odvahy finalistom bola jedinečná, úžasné publikum o sebe dávalo často vedieť.

L‘Oréal Color Trophy 2010 ide do finále!

Prvý krát na Slovensku. Hlasujte pre svojho favorita!

Okolo 800 kaderníkov a hostí zo sveta módy a showbiznisu sa zíde v bratislavskej Inchebe v podvečer 22. októbra 2010, aby sa tak stali svedkami vyhlásenia víťazov 12. ročníka medzinárodnej prestížnej kaderníckej súťaže L´Oréal Color Trophy.

Vyhlásenie sa vôbec po prvý krát v histórii koná na slovenskej pôde a to za prítomnosti veľkých mien kaderníckeho sveta, čo je prísľubom jedinečnej kaderníckej show! Finálové tímy bude večerom sprevádzať až na stupne víťazov moderátor Martin Pyco Rausch.

Vyhlasovať sa budú víťazi v kategóriách dámsky komerčný účes, pánsky komerčný účes a víťaz ceny internetu, o ktorom môžete rozhodúť práve vy hlasovaním na www.lorealcolortrophy.cz