Články s kľúčovým slovom ‘AVON’

Gemma Arterton: Z bondovky preskočila do počítačovej hry

Anglická herečka Gemma Arterton po tom ako účinkovala v britských komédiach sa dostala do širokého povedomia po tom, čo vyhrala konkurz z 1500 dievčat na úlohu v zatiaľ poslednej bondovke Quantum of Solace. Vďaka postave Strawberry Fileds si ju firma Avon vybrala za tvár kampane Bond Girl 007.

Bondovky bývajú pre mnohé herečky veľmi zradné, lebo síce na krátku dobu zažiaria ale neskôr, ako keby bola už na dobrú úlohy núdza. Gemma zatiaľ odoláva a minulý rok sa predstavila až vo dvoch hollywoodskych veľkoprodukciach, v remakeu Súboj titánov a počítačovej hry vychádzajúceho z Princa z Perzie – piesky času.

Očarujúce vlasy s Lotus Shield od AVONu

Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza na trh vynovené a vylepšené výrobky obľúbenej vlasovej kozmetiky značky Advance Techniques. K prípravkom na starostlivosť o vlasy pribudla nová línia produktov Beautifully Behaved určená na úpravu neposlušných vlasov.

Kúra na vlasy z novej línie Beautifully Behaved, ktorá je určená na krotenie ťažko upraviteľných vlasov, prináša riešenie pre neposlušné vlasy so sklonom ku krepovitosti. Kúra je určená všetkým typom vlasov – nanáša sa na vlhké alebo suché vlasy a okamžite ich premieňa na mäkký, hladký a lesklý závoj. Kúra vlasom dodáva pevnosť a zdravší vzhľad, nezaťažuje ich a udržiava ich dokonalý tvar bez ohľadu na počasie po dobu 3 dní*. Vlasy sú vďaka tomu zvládnuteľné, hebké a ľahko upraviteľné.