Slovo na úvod alebo, aby vlasy boli korunou krásy!

Možno to vyznie niekomu ako klišé, ale priznajme si  milí priatelia, čo prvé si všimnete na človeku? Iste, teraz mnohí z vás romanticky odpovedajú  slovo oči. Ale opak je pravdou. Ak by som sa náhodne spýtala niekoho z vás, aké oči má váš šéf či predavačka z obľúbeného stánku so zeleninou, asi by ste zaváhali. Ale keby moja otázka smerovala k tomu, aké má vlasy, verím že by sme sa v percentách priblížili určite k stovke. Blond, hnedé, čierne, ryšavé. V dnešnej dobe by sme túto základnú farebnicu mohli posunúť až do mojej „obľúbenej kakavkovonebíčkovej“. Vraj takú nepoznáte? Treba len lepšie používať ten „romantický orgán“, ktorý som spomínala v úvode.

Je naozaj jedno, akej farby sú vaše vlasy, či sú dlhé alebo krátke, najdôležitejšie je, aby boli zdravé a dodávali vám náležitý pocit sebavedomia! A o tom bude aj moje písanie na pokračovanie… Teda ak ma odmeníte pozitívnou spätnou väzbou. Ak premýšľate  nad tým, v čom bude náš web iný oproti tým ostatným milióntym, ktoré vám vyskočia cez ktorýkoľvek vyhľadávač po zadaní hesla „vlasy“, čítajte nás pravidelne. Určite neobanujete.

Od tradičných babičkiných receptov typu „prečeš 100x, budú sa ti krásne lesknúť“, až po tie najnovšie vychytávky, ktoré si neviete ani predstaviť.

Na tomto mieste chceme riešiť problémy „každej hlavičky“  a inšpirovať vás, aby ste si už nemuseli lámať svoje hlávky nad tým, ktorý web si vybrať, ale automaticky klikli na ten náš ( viete, koľko si tým ušetríte šedivých vlasov? )! Budeme radi, ak sa dostaneme minimálne medzi vaše obľúbené linky a možno raz sa staneme dokonca aj vašou domovskou stránkou.

Vaše otázky a pripomienky privítane na info@ucesy.sk

Tak do čítania, milí priatelia!