Články s kľúčovým slovom ‘celebrity’

Emma Watson: Hermiona verí vzdelaniu


Emma Watson sa narodila v Paríži. Po rozvode svojich rodičov sa odsťahovala s matkou a bratom do Anglicka. Venovala sa herectvu od malička a veľkou záľubou bolo pre ňu divadlo. Postava Hermiony v Harry Potterovi bola pre ňu prvou a zatiaľ jedinou filmovou úlohou.  Emma si bola vedomá, že hocijako úspešná postava ju neuživí navždy a preto venovala dosť veľkú pozornosť škole.

Navštevovala prestížnu oxfordskú prípravku The Dragon School a neskôr začala chodiť na dievčenskú školu Headington School v Oxforde. V júni 2006 absolvovala skúšky GCSE z desiatich predmetov, vrátane vied, angličtiny, matematiky, francúzštiny, španielčiny, latinčiny, geografie, umenia a histórie. Veľký šok pre jej fanúšikov bolo, keď dala košom britským univerzitám a rozhodla sa pre americkú University Brown a štúdium literatúry a filmu. Rovnakú školu absolvovala aj Natalie Portman, ktorú ani rola v Star Wars nepresvedčila natoľko, aby uverila v svetskú slávu.

Charlize Theron: Preslávilo ju monštrum


Charlize Theron je pôvodom Juhoafričanka. Už od malička chcela byť baletkou, ktorou sa nikdy nestala.  Vyrastala v rodine s alkoholickym otcom a ako 15-ročná bola svedokom toho, ako matka zabila v sebeobrane jej násilnickeho otca. Aby sa ľahšie vyrovnala s traumou, poslali ju zdokonaliť sa v tanci ale veľmi rýchlo nabehla na modelingovú kariériu hlavne v Európe.

Kde máš vlasy Kristen?!

Kristen Stewart šokovala svojich fanúšikov. Krásna dlhovlasá hviezda Súmraku prišla do Late Night Show Davida Lettermana na krátko ostrihaná a ešte aj prefarbená. Jej ctiteľov môže tešiť fakt, že pre ďalšie pokračovanie upírskej ságy jej vlasy budú musieť dorásť.

Ostane Jennifer Aniston naždy len Rachel?

Americká herečka Jennifer Aniston desať rokov bola hviezda najúspešnejšieho televízneho sitcomu Priatelia. Desať rokov dokázali príbehy dvoch trojíc, ktoré žili aj nežili spolu na jednom poshcodí v new yorskom paneláku zabávať celý svet. Okrem seriálového úspechu bodovala aj v súkromnom živote, kde sa jej podarilo získať si najkrajšieho muža planéty Brada Pitta na úkor kolegyne Gwyneth Palltrow. Po piatich rokoch ich manželstvo krachlo, keď fešák brad dal prednosť Angeline Jolie. Jennifer po skončení priateľov tápa ako vo filmových úlohách tak o vzťahoch s mužmi. Najnovšie natočila film o žene, ktorá chce otehotnieť cez spermobanku. Inšpirácia vlastným životom?