Fiberceutic: Plastická operácia pre rekonštrukciu vlasov

FiberceuticL´Oréal Professionnel sľubuje úplne novú dimenziu hĺbkovej regenerácie vlasového vlákna s doposiaľ nepoznanou účinnosťou. To všetko prípravkami služby Fiberceutic.

Revolúciu v účinnosti služby Fiberceutic umožňuje výnimočná molekula Intra-cylane. Tato molekula s pôvodom v starostlivosti o pleť teraz ukazuje svoju vysokú účinnosť a variabilitu taktiež oblasti vlasovej starostlivosti. Intra-cylane je čiastočne minerálneho a čiastočne organického pôvodu. Mikroskopické rozmery jej umožňujú preniknúť do samotného jadra vlasového vlákna a jej jedinečnou vlastnosťou je schopnosť tvoriť siete amíno-kyselín na molekulárnej úrovni pridaním vody. Po jej pridaní sa molekula začne rozvíjať, prichytí sa na vlasové vlákno a vystuží ho zvnútra.

Jej 3D sieťová štruktúra a zloženie obsahujúca amíno-kyseliny ako základné stavebné prvky vlasového vlákna jej umožňujú skvelé účinkovať v samotnom jadre vlákna a spevní ho a regeneruje zvnútra vystavením sieťovej štruktúry. Vysoká účinnosť technológie Intra-cylane je určená pre regeneráciu obzvlášť silne citlivých vlasov poškodených nadmerným kefovaním, nešetrným odfarbovaním a používaním obzvlášť nevhodných prípravkov. Takýto vlas nesie na prvý pohľad viditeľné známky poškodenia, je rozštiepený, bez lesku a bez života.

Služba Fiberceutic obsahuje tri prípravky. Základným prípravkom je vysoko koncentrované regeneračné sérum Fiberceutic pre veľmi poškodené vlasy. V kombinácií s posilňujúcou maskou alebo starostlivosťou pôsobí regeneračné sérum na vlasové vlákno do hĺbky a spevňuje a vyplňuje ho zvnútra. Ďalšími prípravkami sú zcelujúca regeneračná maska pre pevné vlasy a zcelujúca regeneračná starostlivosť pre jemné vlasy.

Výsledky služby Fiberceutic:

  • okamžitá hĺbková regenerácia vnútri vlasového vlákna
  • vnútorná štruktúra vlasového vlákna je obnovená a zacelená
  • vlasové vlákno je zpevnené a znovu vyplnené zvnútra
  • vlasy sú prirodzené, pevné a zamatovo hebké na dotyk, ako znovuzrodené
  • dlhodobý efekt: 1 aplikácia vydrží až 10 umytí

Fiberceutic