Účes na výnimočný deň

Nechajte sa inšpirovať kolekciou účesov, ktoré Vám dnes prinášame. Možno práve táto kolekcia Vám pomôže pri výbere účesu, či strihu pre ktorý sa práve rozhodujete, prípadne vo Vás podnieti zmenu úpravy vlasov.

Výnimočný
Krásny účes pre výnimočný deň. Cestičku je možno urobiť obyčajne alebo cik-cak. Končeky natočíme na veľké nátačky, alebo kulmu, pred tým je však vhodné jednotlivé pramene nastriekať lakom. Vlasy budú lesklejšie, ak použijeme vlasový krém a vosk.

Praktický
Účes veľmi obľúbený a praktický. Hodí sa ku každému oblečeniu, do spoločnosti ale aj do práce. Stačí iba zvoliť vhodnú čelenku, ktorá je dnes veľmi aktuálna. Na jej výbere si však dajte záležať, aby ladila ako s oblečením, tak aj s náušnicami.

Úzka tvár
Úzke postranné partie opticky predĺžia tvár do výšky a preto pristane ženám s guľatejšou tvárou. Účes však vyžaduje jemné rysy – malý nos a drobné ústa. Vlasy budú dobre držať, keď ich zvlníte kulmou.

Pre všedné dni
Stačí iba zopnúť vlasy špeciálnou predĺženou sponou a vznikne účes, ktorý aj z vlasov dlhých po ramená bude vzbudzovať dojem, že ste majiteľkou oveľa dlhších vlasov. Výsledok stačí iba zafixovať lakom na vlasy.