Účes vám musí dokonale padnúť

Aj keď farba, strih či dokonca aj posledná úprava vlasov presne odpovedá vašemu typu, tvaru obličaja a kvalite vlasov, ešte vždy nemusí spĺňať vaše očakávania. Naozaj dokonalý účes samozrejme „padne ako uliaty“, ale dokáže naviac aj omladiť.

Romantický
Do vlasov votrite penové tužidlo a po tenkých pramienkoch ich natočte na papiloty, ktoré odstránite až keď vlasy budú úplne suché. Na ruky si rozotrite trochu modelovacieho krému a potom nimi vlasy jednoducho prečešte.


Jednoduchý
Na vlasy rozotrite penové tužidlo. Po jeho aplikácii hlavne ku korienkom umytých vlasov, vlasy natočte na veľké nátačky a nechajte dôkladne vyschnúť. Po vybraní nátačiek, vlasy prečešte a upravte pomocou prstov s rozotretým gélom. Hotový účes nakoniec ešte spevnite lakom.

Efektívny
Do vlasov po celej hlave okrem končekov vtrite gélový vosk, vlasy rozdeľte cestičkou a hrebeňom s riedkymi zubami sčešte dozadu. Na tyle všetky vlasy stočte a nechajte vyčnievať jednotlivé konce pramienkov a pripevnite sponkami. Volné vlasy natupírujte, upravte pomocou prstov a silno prelakujte.

Veselý

Do umytých vlasov aplikujte penové tužidlo pre väčší objem a v predklone vlasy vysušte fénom. Uprostred vlasov vyčešte cestičku a vlasy dosušte. Konce vlasov vyfénujte cez guľatú kefu smerom dovnútra a účes zalakujte.