Šarmantný ježko a ako na mikádo

V dnešnej dobe netreba nikoho presvedčovať o tom, že žensky, mladistvo a príťažlivo pôsobia aktuálne krátke zostrihy vlasov. A ešte k tomu krátky účes má jednu výhodu naviac: vypadá dobre, aj keď ho vôbec neupravíte. Ale ak vám na výslednom efekte záleží, môžete s krátkymi vlasmi doslova čarovať s minimálnym úsilím a výsledný efekt bude naozaj stáť za to.

Prirodzenosť priťahuje
Horná vrstva vlasov je ponechaná dlhšia, od výšky očí je strih vlasov odstupňovaný. Pri úprave do mokrých vlasov vtrieme trochu penového tužidla a vyfénujeme cez guľatú kefu, čo dodá účesu plnší vzhľad.


Šarmantný ježko
Vlasy sú po celej hlave zostrihané na zápalkovú dĺžku a prestrihané. Do umytých vlasov stačí nastriekať tužidlo a vysušiť ich tak, že jednotlivé pramene sú odťahované od hlavy do všetkých smerov. Končeky vlasov pre lepší efekt stačí zagélovať.

Blond rozstrapkané mikádo
Do vlasov vtrite penové tužidlo pre objem a v predklone vlasy vyfénujte. Nakoniec, vlasy rozdeľte pomocou vosku do tenkých pramienkov.

Klasický účes v novej podobe

Po väčších prameňoch postriekaných tužidlom vytočte kulmou končeky vlasov smerom von. Naondulované vlasy prečešte prstami a zpevnite lakom.