Teri Hatcher: Zúfalá manželka zviedla Bonda aj Supermana

Teri Hatcher je považovaná za jednu z najsexy Hollywoodskych herečiek. Už sedem sezón účinkuje v Zúfalých manželkách. V kritikmi-ospevovanej hviezdnej dráme hrá Susan Mayerovú. Tento, v dobrom zmysle, fenomén pop-kultúry zrýchlil tep celému národu, aby následne zabezpečil najvyšší rating stanici ABC za posledné desaťročie.

Rola, o ktorej sa veľmi veľa narozprávalo je o rozvedenej mame, ktorá hľadá lásku v niekedy nečistom, vždy intrigánskom predmestskom susedstve. Za túto úlohu dostala a Teri v roku 2005 ocenenie Golden Globe (za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe, za muzikál alebo komédiu a pre televíziu), cenu Screen Actors Guild (za vynikajúci herecký výkon herečky v komediálnom seriáli) a cenu Televíznych kritikov.

Na  televíznych obrazovkách,  sa začala objavovať ako v nových príbehoch Supermana. Vo filmoch sa jej až tak nedarilo, ale aj tak sa jej podarilo dostať do hviezdnej ligy Bond girls ako Paris Carver v bondovke Zajtrajšok neumiera.

Teri bola vzorom pre mladé Američanky svojim krátkym účesom, ktorý nosila štyri sezóny ako Lois Lane ale s pribúdajúcimi rokmi ukázala, že dlhé vlasy jej na ženskosti len pridajú.